O mne / galéria obrazov

Vitajte , moje meno je Hula ( Mária Valenčíková , 33 )  a venujem sa abstraktnej maľbe, miestami aj portrétovej maľbe s abstraktnými prvkami. Vyštudovala som produktový dizajn na Fakulte architektúry STU. Maľbe sa venujem intenzívne od roku 2010.

Expresívne techniky  rada prestriedavam s jemnými motívmi a je pre mňa  prioritou vzťah k maľbe ako ku kreatívnemu procesu samotnému, preto sa neobmedzujem na jeden vyhradený štýl v tvorbe.Tvorím v mojom ateliéri v kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka v Bratislave.

 AKTUÁLNE DOSTUPNÉ OBRAZY :

 Moju najaktuálnejšiu tvorbu si môžete pozrieť primárne na instagrame " hula_its_me " alebo facebooku " Hula ". Niektoré aktuálne dostupné obrazy sú zobrazené aj  nižšie na stránke, pre upresnenie informacií ohľadne konkrétneho obrazu ma neváhajte kontaktovať, túto webstránku nemám vždy aktualizovanú.

Pre informácie o konkrétnych cenách, v prípade záujmu o návštevu môjho  ateliéru a obhliadku aktuálne  dostupných obrazov , alebo ak máte záujem  o vytvorenie  maľby v inom rozmere  v mojom abstraktnom prevedení , kontaktujte ma prosím emailom : valencikova.m.m@gmail.com alebo info@hulaitsme.com  .

CENY OBRAZOV  : Aktuálne mám na viaceré  vačšie formáty  pandemické zľavy v znížených cenách.

Ceny mojich malieb u najčastejších stredne veľkých formátov ( dĺžka strany cca 100 cm - 150 cm )

sa aktuálne hýbu priemere od 400 - 800 eur.

Najmenšie diela sa nájdu už od sumy 250 eur . O konkrétnych cenách  sa neváhajte informovať  emailom valencikova.m.m@gmail.com

 KREATÍVNE KURZY :

Moje výtvarné kurzy sa aktuálne konajú spĺňajúc bezpečnostné opatrenia platné od 1.10  počas Covid10 - Viac info a najbližšie termíny nájdete v podstránke kurzy.

 

  AKO SA K NÁM DOSTAŤ:

Nová Cvernovkae / Račianska 78 - vstup do budovy cez hlavný vchod z Račianskej ulice - parkovat sa dá priamo v areály.

Mhd: zastávka električiek Biely kríž

Ďakujem 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info