O mne / galéria obrazov

Vitajte , moje meno je Hula ( Mária Valenčíková , 33 )  a venujem sa abstraktnej maľbe, miestami aj portrétovej maľbe s abstraktnými prvkami. Vyštudovala som produktový dizajn na Fakulte architektúry STU.

Expresívne techniky  rada prestriedavam s jemnými motívmi a je pre mňa  prioritou vzťah k maľbe ako ku kreatívnemu procesu samotnému, preto sa neobmedzujem na jeden vyhradený štýl v tvorbe.

Tvorím v mojom ateliéri v kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka v Bratislave.

 

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ OBRAZY :

 Moju najaktuálnejšiu tvorbu si môžete pozrieť primárne na instagrame " hula_its_me " alebo facebooku " Hula ". Niektoré aktuálne dostupné obrazy sú zobrazené aj  nižšie na stránke, pre upresnenie informacií ohľadne konkrétneho obrazu ma neváhajte kontaktovať, túto webstránku nemám vždy aktualizovanú.

Pre informácie o konkrétnych cenách, v prípade záujmu o návštevu môjho  ateliéru a obhliadku aktuálne  dostupných obrazov , alebo ak máte záujem  o vytvorenie  maľby v inom rozmere  v mojom abstraktnom prevedení , kontaktujte ma prosím emailom : valencikova.m.m@gmail.com alebo info@hulaitsme.com  .

Ceny obrazov : ceny mojich malieb u najčastejších stredne veľkých formátov ( dĺžka strany cca 100 cm - 150 cm )

sa hýbu v priemere od 500 - 900 eur. Ceny diel sa líšia aj v závislosti od techniky, s otázkami ohľadne konkrétnych cien vami vybratých malieb ma neváhajte kontaktovať.

 

OPEN STUDIO / Najbližšie 3.10 - 4.10. 2020

V pravidelných intervaloch niekoľkokrát do roka organizujem v svojom ateliéri Openstudio - ateliérovú výstavu mojej aktuálnej tvorby, spojenú s autentickou prehliadkou a sprístupneníím ateliéru. Najbližšie openstudio sa bude konať 3.10 - 4.10.2020. Výstava je predajná.

 

KREATÍVNE KURZY : viac info a termíny v podstránke kurzy

 

  AKO SA K NÁM DOSTAŤ:

Nová Cvernovkae / Račianska 78 - vstup do budovy cez hlavný vchod z Račianskej ulice - parkovat sa dá priamo v areály.

Mhd: zastávka električiek Biely kríž

Ďakujem 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info