O mne / galéria obrazov

Vitajte , moje meno je Hula ( Mária Valenčíková , 33 )  a venujem sa abstraktnej maľbe, miestami aj portrétovej maľbe s abstraktnými prvkami. Vyštudovala som produktový dizajn na Fakulte architektúry STU.

Expresívne techniky  rada prestriedavam s jemnými motívmi a je pre mňa  prioritou vzťah k maľbe ako ku kreatívnemu procesu samotnému, preto sa neobmedzujem na jeden vyhradený štýl v tvorbe.

Tvorím v mojom ateliéri v kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka v Bratislave.

 DNI OTVORENÝCH DVERÍ   28. 8 - 30. 8. 2020 :

 V tomto dátume sa a v mojom ateliéri uskutočnia už počas niekoľkých rokov opakované  DNI OTVORENÝCH DVERÍ, spojené s výstavou mojej  aktuálnej tvorby, priamo na autentickom mieste, kde to všetko vzniká.

Miesto konania : Kreatívne centrum Nová Cvernovka / Račianska 78, Bratislava

Bližšie info a časový rozvrh čoskoro.

 

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ OBRAZY :

 Moju najaktuálnejšiu tvorbu si môžete pozrieť primárne na instagrame " hula_its_me " alebo facebooku " Hula ". Niektoré aktuálne dostupné obrazy sú zobrazené aj  nižšie na stránke, pre upresnenie informacií ohľadne konkrétneho obrazu ma neváhajte kontaktovať, túto webstránku nemám vždy aktualizovanú.

Pre informácie o konkrétnych cenách, v prípade záujmu o návštevu môjho  ateliéru a obhliadku aktuálne  dostupných obrazov , alebo ak máte záujem  o vytvorenie  maľby v inom rozmere  v mojom abstraktnom prevedení , kontaktujte ma prosím emailom : valencikova.m.m@gmail.com alebo info@hulaitsme.com  .

CENY OBRAZOV : ceny mojich malieb od  najčastejších stredne veľkých formátov ( cca  od  90 cm až 150 cm ) sa hýbu  v priemere od 400 - 700 eur. 

S konkrétnymi cenami u vačších formátov  ma neváhajte kontaktovať.

 

 

 AKO SA K NÁM DOSTAŤ:

Nová Cvernovka / Račianska 78 - vstup do budovy cez hlavný vchod z Račianskej ulice - parkovat sa dá priamo v areály.

Mhd: zastávka električiek Biely kríž

Ďakujem 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info