O mne / galéria obrazov

Vitajte , moje meno je Hula ( Mária Valenčíková , 32 )  a venujem sa abstraktnej tvorbe a miestami aj portrétovej tvorbe s abstraktnými prvkami. 

Expresívnu maľbu rada prestriedavam s jemnými motívmi a je pre mňa  prioritou vzťah k maľbe ako ku kreatívnemu procesu samotnému, preto sa neobmedzujem na jeden vyhradený štýl v tvorbe.

 

AKTUÁLNE DOSTUPNÉ OBRAZY :

Výber z mojej tvorby si môžete pozrieť primárne na instagrame " hula_its_me " a facebooku " Hula " . Na instagrame nájdete moju tvorbu najviac aktualizovanú.Na tomto webe nemám ponuku vždy úplne aktuálnu.

Pre informácie o cene, v prípade záujmu o návštevu môjho  ateliéru v časoch mimo výstavy  a obhliadku aktuálne  dostupných obrazov , alebo ak máte záujem  o vytvorenie  maľby v inom rozmere  v mojom abstraktnom prevedení , kontaktujte ma prosím emailom : valencikova.m.m@gmail.com alebo info@hulaitsme.com  .

VÝTVARNÉ  KURZY / VOUCHRE 

Už 3 roky vediem vo svojom ateliéri výtvarné kurzy pre dospelých a mládež, všetky informácie o kurzoch, najbližšie  termíny a informácie o darčekových vouchroch nájdete v menu stránky -  v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať ))

 AKO SA K NÁM DOSTAŤ:

Nová Cvernovka / Račianska 78 - vstup do budovy cez hlavný vchod z Račianskej ulice - parkovat sa dá priamo v areály (na konci modrého plota je brána ) a následne sa vrátite pešo na hlavnú ulicu a k budove v smere späť do mesta k hlavnému vchodu .

Mhd: zastávka električiek Biely kríž

Ďakujem 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info