O mne / galéria obrazov

Vitajte , moje meno je Hula ( Mária Valenčíková , 32 )  a venujem sa abstraktnej tvorbe a miestami aj portrétovej tvorbe s abstraktnými prvkami. 

Expresívnu maľbu rada prestriedavam s jemnými motívmi a je pre mňa  prioritou vzťah k maľbe ako ku kreatívnemu procesu samotnému, preto sa neobmedzujem na jeden vyhradený štýl v tvorbe.

NAJBLIŽŠIA VÝSTAVA / OPEN STUDIO

Najbližšia výstava sa bude konat počas dní  30.11 a 1.12 - v mojom ateliéri v Novej Cvernovke ( Račianska 78 ) Neváhajte ma navštíviť a prísť si pozrieť moju tvorbu v autentickom prostredí ateliéru. Výstava bude predajná.

Výber z mojej  tvorby si môžete pozrieť nižšie na stránke  alebo primárne  na instagrame " hula_its_me " a  facebooku " Hula " 

Pre informácie o cene , v prípade záujmu o návštevu môjho  ateliéru a obhliadku aktuálne  dostupných obrazov , alebo ak máte záujem  o vytvorenie  maľby v inom rozmere  v mojom abstraktnom prevedení , kontaktujte ma prosím emailom : valencikova.m.m@gmail.com alebo info@hulaitsme.com  .

Už 3 roky vediem vo svojom ateliéri výtvarné kurzy pre dospelých a mládež, všetky informácie o kurzoch   a najbližšie októbrové  termíny nájdete v menu stránky -  v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať ))

 

Ďakujem 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info